Navigácia

 • Chlapci skončili vo volejbale v Trnavskom okrese štvrtí

  V 2. novembrovú stredu sa hrali dohrávky Školských majstrovstiev okresu vo volejbale žiakov v MŠH Trnava.

  V boji o 4. – 6. miesto sa naši chlapci stretli so ZŠ Atómovou a ZŠ Gorkého. Oba zápasy vyhrali s prehľadom 2:0. Spočiatku hrali stuhnuto, postupne sa uvoľnili a hru si užívali.
  Ako tím zožali pochvalu za peknú hru aj za sympatické a vzorné vystupovanie a správanie sa – chlapci sa vzájomne podporovali, miestami využili aj pre nich typický humor.

  Hráči: Lukáš Kostolanský (IX.), Jakub Bača (IX.), Samuel Plesník (IX.), Tomáš Matovič (IX.), Erik Šallai (VIII.), Marcel Monček (VIII.), Aleš Michalica (VIII.), Tobias Hutta (VIII.).

                                                                                                                                       Mgr. Lenka Šallaiová

 • Priateľský zápas v Bohunke

  V posledný deň pred prázdninami sme strávili dve hodiny v Zariadení pre seniorov Bohunka. Pozvali nás na priateľský zápas. Zasúťažili sme si v zhadzovaní kolkov a hádzaní loptičiek do „jablonky“.  Treba oceniť pravidelný tréning seniorov, ktorý bol korunovaný víťazstvom, pretože v oboch disciplínach porazili našich šiestakov. Na záver prebehlo aj vyhodnotenie, obe družstvá získali diplom a žiaci navyše aj sladkú odmenu.

                                                                                                                                       Mgr. Lenka Šallaiová

 • VIANOČNÉ TRHY

  Kto sa teší? My sa už nevieme dočkať!
  Pozývame všetkých na 2. ročník vianočných trhov.
  Vidíme sa 14.12.2018.

 • BIBLIOTÉKA 2018

  Mám obrovskú radosť, že sa medzi deckami ešte nájdu knihomoli. Je ich ako šafranu, ale nevadí. V sobotu sme boli spolu na knižnom veľtrhu v Bratislave. Všetci sme si domov odnášali papierové príbehy - či už pre seba alebo ako darčeky pre našich blízkych. Už vo vlaku bolo treba knižky minimálne ovoňať. Poznáte ten pocit, keď si prelistujete novú knihu? Hmmmm... :-)
  Decká boli úplne skvelé. Vďaka za to, že ich máme

   

 • VEČER STRAŠIDIEL

 • Testovanie 5-2018

  Už o pár dní, 21.11.2018, čaká piatakov celoslovenské testovanie z matematiky a slovenského jazyka.

 • EXKURZIA SIEDMAKOV V NITRE

 • POZÝVAME NA PIATKOVÉ VYREZÁVANIE TEKVÍC

  Veríme, že prijmete pozvanie na piatkové vyrezávanie tekvíc. Kým budú v škole prebiehať prípravy na večernú akciu, my si spríjemníme popoludnie takto kreatívne. Tie NAJ tekvičky budú, samozrejme, odmenené.
  Boli by sme radi, keby bolo svetlonosov čo najviac. Určite si každý z nich nájde svoje miesto v nejakom strašidelnom zákutí našej školy. Tešíme sa na vás!
  A nezabudnite, tekvičky môžete priniesť aj hotové, už vyrezané. Hláste sa u Mgr. Danišovej.

 • POZÝVAME NA VEČER STRAŠIDIEL

  Od detstva nás strašia bubákmi, čertmi a kadejakými mátohami. Poznáme to asi všetci. Ale strach, ktorý v nás tieto príšery vyvolávajú, je len v našej hlave. A aj preto sa poďme pozrieť mátohám na zúbok!Pozývame všetkých, veľkých aj malých, deti aj dospelých. Príďte sa presvedčiť, ako to s tými strašidlami vlastne je.Budeme sa na vás všetkých tešiť už tento piatok.

   

 • ŠARKANIÁDA

  ŠARKANIÁDA

  Do galérie ŠARKANIÁDA boli pridané fotografie.

 • PREDNÁŠKA V RÁMCI PROJEKTU SME V ŠKOLE

  V piatok mali deviataci v rámci projektu SME v ŠKOLE zaujímavú prednášku s MUDr. Petríkom. Dozvedeli sa mnoho nových užitočných informácií z oblasti cievnej mozgovej príhody. Možno sa niektorí pýtate, načo im to je, veď sú to predsa ešte len decká... Ale rozpoznať príznaky a vedieť, čo robiť ďalej, je mimoriadne dôležité bez ohľadu na vek. Otázok v následnej diskusii bolo neúrekom - vážnych a serióznych, ale aj vtipných a úsmevných. Deviatakom sa mimoriadne páčilo!

 • ŠARKANIÁDA

 • Výsledky jesenného zberu papiera - jednotlivci

 • Výsledky jesenného zberu papiera - triedy

 • Riaditeľské voľno

 • Fázy Mesiaca chutne a hravo

  Fázy Mesiaca chutne a hravo

  Do galérie Fázy Mesiaca chutne a hravo boli pridané fotografie.

  Ako sa dá učiť hravo, a dokonca aj chutne, sa presvedčili žiaci piateho ročníka na geografii pri téme Fázy Mesiaca. Pomocou keksov, výkresu a obrázku Zeme si vytvorili jednoduchý model, pri ktorom si utvrdili, ako to s fázami Mesiaca naozaj je.
  Povestná čerešnička na torte bola tentokrát vo forme nepoužitých keksov.

  Mňam!

 • Účelové cvičenie

  Do galérie Účelové cvičenie boli pridané fotografie.

  Dnes nás počasie nešetrilo a poriadne nám vyštípalo líca. Ale nedali sme sa odradiť a na jednotlivých stanovištiach sme si mohli vyskúšať resuscitáciu na figuríne alebo cvičné telefonovanie na tiesňovú linku. Nechýbali ochranné masky, balenie evakuačnej batožiny, topografia a rozlišovanie výstražných signálov. Deviataci, ktorí si pripravili stanovištia, sa snažili mladším žiakom povysvetľovať a názorne ukázať mnoho nového a užitočného.

 • JESENNÝ ZBER PAPIERA

  Vedenie ZŠ s MŠ Jaslovské Bohunice oznamuje, že v dňoch od 1.10. do 5.10.2018 sa uskutoční jesenný zber papiera.
  Papier je možné priniesť ráno v čase od 7:00 do 8:00 alebo v popoludňajších hodinách od 13:00 do 17:00.
  Papier treba nosiť zviazaný alebo v škatuliach, kartóny samostatne.

   

 • Rodičovské združenie

  Vážení rodičia, dňa 20.9.2018 o 16:00 hod. sa uskutoční plenárne RZ, po skončení ktorého bude nasledovať aj triedne RZ. Tešíme sa na Vašu účasť.

 • Otvorenie školského roka 2018/2019

  Do galérie Otvorenie školského roka 2018/2019 boli pridané fotografie.

  Dnes sme otvorili nový školský rok 2018/2019. Svoj veľký deň zažívalo 41 nových prváčikov, ktorí boli pasovaní za žiakov našej školy. Držte nám všetkým palce, aby sme tých 10 mesiacov, ktoré stoja pred nami, úspešne zvládli. Veríme, že nám všetkým prinesú veľa nového a krásneho. 

strana:

Novinky

Kontakt

 • Základná škola s materskou školou Jaslovské Bohunice
  919 30 Jaslovské Bohunice
  Sídlisko 341/1
 • Základná škola:
  +421 033/5592403
  +421 0903592593


  Školská jedáleň:
  +421 033/5592191

Fotogaléria