Navigácia

 • JESENNÝ ZBER PAPIERA

  Vedenie ZŠ s MŠ Jaslovské Bohunice oznamuje, že v dňoch od 1.10. do 5.10.2018 sa uskutoční jesenný zber papiera.
  Papier je možné priniesť ráno v čase od 7:00 do 8:00 alebo v popoludňajších hodinách od 13:00 do 17:00.
  Papier treba nosiť zviazaný alebo v škatuliach, kartóny samostatne.

   

 • Rodičovské združenie

  Vážení rodičia, dňa 20.9.2018 o 16:00 hod. sa uskutoční plenárne RZ, po skončení ktorého bude nasledovať aj triedne RZ. Tešíme sa na Vašu účasť.

 • Otvorenie školského roka 2018/2019

  Do galérie Otvorenie školského roka 2018/2019 boli pridané fotografie.

  Dnes sme otvorili nový školský rok 2018/2019. Svoj veľký deň zažívalo 41 nových prváčikov, ktorí boli pasovaní za žiakov našej školy. Držte nám všetkým palce, aby sme tých 10 mesiacov, ktoré stoja pred nami, úspešne zvládli. Veríme, že nám všetkým prinesú veľa nového a krásneho. 

 • Začiatok nového školského roka

  Prázdniny sa nám pomaly končia...
  Nový školský rok 2018/2019 otvoríme v pondelok 3.9.2018 o 8:00 v Spoločenskom dome Jaslovské Bohunice.

  Tešíme sa na vás.

 • OZNAM PRE RODIČOV NOVÝCH PRVÁČIKOV

 • Family cup

  Family cup

  Do galérie Family cup boli pridané fotografie.

  Ani úmorné horúčavy neodradili v piatok 8. 6. 2018 milovníkov volejbalu a futbalu. Poobede sme sa stretli na neformálnom turnaji, ktorý sme nazvali Family Cup. Očakávali sme síce vyššiu účasť rodičov, príp. rodinných príslušníkov, ale aj v tejto zostave sme sa výborne zabavili. Prišli žiaci, učitelia, bývalí žiaci aj zopár rodinných príslušníkov.

  Pán školník navaril výborný guláš, aby si vyčerpaní športovci mohli doplniť energiu.

                                                            

                                                                                                                                       Mgr. Lenka Šallaiová
                                                                                                                                       Mgr. Ondrej Macháč

 • Deviataci na výlete v Terchovej

  Deviataci na výlete v Terchovej

  Do galérie Deviataci na výlete v Terchovej boli pridané fotografie.

 • Športové hry 2018 pre žiakov základných škôl regiónu

  Horúci piaty júnový deň sa niesol v Jaslovských Bohuniciach v znamení IV. ročníka Športových hier 2018 pre žiakov základných škôl regiónu, ktoré organizovalo ZMO, región JE Jaslovské Bohunice v spolupráci s obcou J. Bohunice. V tomto roku sa hier zúčastnilo 31 základných škôl regiónu = cca 970 žiakov. Našu školu reprezentovalo 47 našich žiakov, ktorí aj za horúceho počasia či búrky podali výborné výkony. Ďalší žiaci a učitelia sa podieľali na organizovaní tohto podujatia.

 • Vojenská história na dotyk

  Vojenská história na dotyk

  Do galérie Vojenská história na dotyk boli pridané fotografie.

  Vyučovanie v posledný májový deň nám spestrili členovia dvoch klubov vojenskej histórie, Feldgrau a Valkýra. Títo mladí nadšenci vojenskej histórie priniesli zbrane, uniformy, výstroj, výzbroj, bicykle, telefóny, lekárničku a mnoho iných predmetov, reálne v 2. svet. vojne používaných. Mladší žiaci si mohli prezrieť, dokonca chytiť každý predmet. Najväčšej obľube sa tešili zbrane a telefóny (aké dnes deti nepoznajú) – skutočne prepojené, takže deti telefonovali odušu.  Žiaci 2. stupňa  mali prehliadku obohatenú o historický výklad.
  Táto akcia vznikla na podnet našej deviatačky, Viktórie Kiselovej, členky jedného z klubov.

  Títo mladí ľudia nepropagujú fašizmus ani inú formu násilia, práve naopak, snažia sa poukázať na hrôzy a chyby, ktoré človek v minulosti spáchal ako memento pre súčasný svet. História nám však dokazuje, že človek je tvor nepoučiteľný...

 • MDD

  MDD

  Do galérie MDD boli pridané fotografie.

  Dnešný deň bol venovaný deťom. Veríme, že si ho naplno užili. Súťažili v zaujímavých disciplínach na štýl pevnosti Boyard, ktoré pre žiakov pripravili ôsmaci a deviataci. Bolo SUPER!

 • Tešíme sa na MDD

  Tešíme sa na MDD
  1. 6. 2018

  V piatok to vypukne :-)

 • Výsledky testovania deviatakov

 • V Bohunke

  V Bohunke

  Do galérie V Bohunke boli pridané fotografie.

  Naši žiaci boli na návšteve seniorov v Bohunke. Nezabudli sme na nich, veď bol Deň matiek a aj oni si zaslúžia úctu, pretože sú tiež rodičmi, starými či prastarými rodičmi. Veríme, že sme ich našim krátkym programom - tančekmi, básničkami a scénkami - potešili. A hoci sa im po líčku skotúľala nejedna slzička, veríme, že to ani zďaleka nebola slzička smútku.

 • Geologický kalendár

  Do galérie Geologický kalendár boli pridané fotografie.

  Na prezentáciu svojich projektov sa ôsmaci dlho a poctivo pripravovali. A treba povedať, že to stálo za to! Vedomosti z geológie pretavili do zaujímavých prác. Okrem toho, že odprezentovali kopec informácií, pridali aj niečo naviac. Dievčatá Miška s Viki porozprávali o druhohorách a pre spolužiakov upiekli tortu - kopec, ktorý vznikol pri Alpínskom vrásnení s dinosaurami, ktoré sú typické pre toto obdobie. Okrem toho sa im neťažilo zájsť do Chtelnice a hľadať skameneliny. A veru, našli a priniesli ukázať. Ďalšia skupina dievčat odprezentovala mega-plagát s kvalitne spracovaným textom, nakreslili obrazy so živočíchmi z prvohôr a nechýbali ani modely rozloženia kontinentov v dávnej minulosti Zeme. Dávid okrem krásnej práce vyrobil odtlačky ulitníkov a listov papradí... Ďalšia skupina mala pripravený kvíz aj s odmenami. Dávid so svojou skupinou pracoval na úžasnej "knihe" s vlastnými ilustráciami. Tlieskam vám, ôsmaci, len tak ďalej!

 • Špačinský jarný kros

  Špačinský jarný kros

  Do galérie Špačinský jarný kros boli pridané fotografie.

  Aj tento rok sa tí najlepší bežci z našej školy zúčastnili bežeckej súťaže – Špačinský jarný kros. Išlo už o obdivuhodný XXI. ročník, na ktorý sú pravidelne pozvané školy z nášho okolia.

              Naši žiaci sa zúčastnili v dvoch kategóriách, kde absolvovali trať s dĺžkou 1 000m: starší žiaci a staršie žiačky. Najlepšie umiestnenie dosiahla Alžbeta Remenárová, ktorá obsadila 2. miesto s výsledným časom 3:14:00 (+5´´) a Laura Nádaská, ktorá obsadila 3. miesto s časom 3:17:00 (+8´´). V rovnakej kategórii spomedzi 15 súťažiacich obsadila Viktória Kiselová pekné 6. miesto s časom 3:28:00 (+19´´). Lepšie z dvojice našich žiakov dobehol Alex Drvár, ktorý sa s časom 2:50:00 (+21´´) umiestnil na 7. mieste spomedzi 26 účastníkov. 13. miesto obsadil Dávid Macho (3:09:00) so stratou 40 sekúnd na prvého.

              Žiakom a žiačkam gratulujeme a ďakujeme za reprezentáciu školy.

 • Súťaž o najkrajšiu triedu

  Súťaž o najkrajšiu triedu

  Do galérie Súťaž o najkrajšiu triedu boli pridané fotografie.

  Posledný aprílový týždeň sa všetci žiaci zapojili do súťaže o najkrajšiu triedu. V nižších ročníkoch s pomocou triednych učiteľov, vo vyšších ročníkoch prejavili svoju kreativitu samotní žiaci. Triedy boli upratané, upravené, vkusne a primerane veku žiakov vyzdobené. Hodnotiaca komisia pozostávala z desiatich členov školského parlamentu (žiaci 5. – 9. ročníka), z koordinátorov školského parlamentu (2 pedagógovia) a vedenie školy (p. riaditeľ a p. zástupca). Bodovanie bolo tajné, každý ohodnotil jednotlivé triedy podľa svojho najlepšieho vedomia a svedomia počtom bodov na stupnici od 0 (najhoršie) do 10 (najlepšie). Po sčítaní všetkých bodov bolo umiestnenie tried na popredných priečkach nasledovné: 3. miesto – deviataci, 2. miesto – ôsmaci, 1. miesto – IV.A.

  Víťaznej triede srdečne blahoželáme ;o)

  Aj keď víťazom môže byť len jedna trieda, každá trieda má svoje čaro, najmä keď sú v nej aj žiaci. Preto je podstatné, aby mali triedu vyzdobenú žiaci podľa svojich predstáv, aby sa v nej cítili dobre, aby atmosféra v triede bola čo najlepšia na absorbovanie nových informácií.

 • Florbal žiakov – okresné kolo a krajské kolo

  Florbal žiakov – okresné kolo a krajské kolo

  Do galérie Florbal žiakov – okresné kolo a krajské kolo boli pridané fotografie.

  Po predchádzajúcom postupe našich žiakov z obvodného kola florbalu žiakov, sme sa stretli s ďalšími štyrmi školami v okresnom kole. Systémom každý s každým v jednej skupine sme sa postupne stretli so žiakmi ZŠ s MŠ Atómová, ZŠ s MŠ Spartakovská  a ZŠ s MŠ J. Bottu. Dovolím si tvrdiť, že po bezkonkurenčnom a veľmi atraktívnom výkone sme zaslúžene z 1. miesta postúpili do krajského kola. Veľkým potešením pre chlapcov, okrem postupu, môže byť, že vďaka ich predvedenej krásnej kombinačnej hre nás oslovil mládežnícky tréner s ponukou tréningov.

              V krajskom kole v Dunajskej Strede sme sa stretli s najlepšími školami siedmich okresov Trnavského kraja. V boji v dvoch skupinách sa nám nakoniec, po pomerne dobrých výkonoch, podarilo obsadiť 6. miesto.

              Našu školu reprezentovali: Bubán Branislav, Cibulka Matúš, Horváth Šimon, Kučera Peter, Baranovský Milan, Plesník Samuel, Kostolanský Lukáš, Bača Jakub, Tomašovič Martin, Klč Denis a Bulla Patrik.

              Chlapcom gratulujeme a ďakujeme za vzornú reprezentáciu školy a obce.

 • IQ olympiáda

  IQ olympiáda

  Máme postup do celoslovenského kola!!!

  V piatok sme sa s ôsmačkou Saškou Hetešovou a deviatakom Braňom Bubánom zúčastnili regionálneho kola IQ olympiády. Braňo si úžasným 6. miestom vybojoval postup do celoslovenského kola, ktoré sa bude konať 28. mája na zámku v Smoleniciach.

  Srdečne gratulujeme a držíme palce!!!

 • Výsledky zberu papiera

  Poradie tried:

  Poradie jednotlivcov:

 • Deň Zeme 2018

  Deň Zeme 2018

  Do galérie Deň Zeme 2018 boli pridané fotografie.

  Dnes sme viac mysleli na našu planétu. Spravili sme plastového hada z vrchnáčikov od PET fliaš (pomáhame chorému dievčatku), tipovali sme jeho dĺžku, kreslili sme na chodník, na hodinách sme riešili matematické úlohy s enviro-tematikou, spravili sme si kvízy, v hre sme sa dozvedeli niečo nové, niektorí oslobodili okolie od odpadkov... Deň naplnený na 100 %!

strana:

Novinky

Kontakt

 • Základná škola s materskou školou Jaslovské Bohunice
  919 30 Jaslovské Bohunice
  Sídlisko 341/1
 • Základná škola:
  +421 033/5592403
  +421 0903592593


  Školská jedáleň:
  +421 033/5592191

Fotogaléria